elektrikli-şömine-dekorasyonu-180x180 Elektrikli Şömine Dekorasyonu

Elektrikli Şömine Dekorasyonu

Yeni bir eve sahip olduğunuzda yapacağınız ilk şeylerden birisi evinizi baştan aşağı güzel bir dekorasyonla renklendirmektir. Dekorasyon gerçekleştirirken her noktada iyi bir seçim yaparak evinize güzellik katmak istersiniz. Eski zamanlarda çoğu evde inşa edilmek istenen şömine yerine günümüzde elektrikli şömineler daha çok tercih edilmektedir. Zahmetsiz ve kolay kullanımı ile birlikte odun tedarik etmek veya baca bağlantısı gerekmeden kullanılabilmektedir. Bu nedenle elektrikli şömine dekorasyonu yapılırken dış çerçeve kısmı ve etrafı klasik şekilde veya modern olarak uygulanabilmektedir.

Modern Görünümlü Elektrikli Şömine Dekorasyonu

Modern bir görünüme sahip olarak uzaktan kumandalı ve bağımsız bir şekilde kullanılabilen elektrikli şömineler, pratik ve estetik cihazlardır. Cihazları yapabileceğiniz ısı ayarı ile birlikte sadece dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle elektrikli şömine dekorasyonu yapmak isteyen kişiler sadece görüntüsünden ötürü de bu cihazları tercih edebilmektedir. 2 boyutlu konumdaki tüm cihazlar, ısıtma gerçekleştirirken, üç boyutlu cihazların bazılarında da ısıtma özelliği bulunmaktadır. Isıtma özelliği bulunmadığında dekoratif olarak yaz ayları dahil 365 gün boyunca görüntüsünden dolayı kullanılabilmektedir. Evinizde modern bir görünüm için şömineler dekorasyonun özel bir parçası olacaktır.

Elektrikli Şömine Dekorasyonu İçin Özel Uygulamalar

Evinizin salon ve oturma odası gibi belirlemiş olduğunuz bir alanında uygulama yapılarak doğal ve orijinal olarak inşa edilmiş gibi gösterebileceğiniz elektrikli şömine dekorasyonu farklı malzemelerle uygulanabilir. Bu uygulamalar gerçekleştirilirken dekoratif bir görünüm için doğal taşlar, mermer, masif ahşap veya kaplama taşları kullanılabilir. Bazı yapılarda cihazın rengine uygun olarak taş renkleri tercih edilmektedir. Dış kısım da yapılacak döşeme için tercih edilen desenler ile çok daha özel bir görünüm oluşturulabilir. Cihaz plazma modelleri ile bir TV gibi ünite üzerinde de kullanılabilir.

Elektrikli-Şömine-Kullanımı-180x180 Yeni Nesil Elektrikli Şömine Kullanımı

Yeni Nesil Elektrikli Şömine Kullanımı

Dekoratif elektrikli şömine kullanımı son derece revaçtadır. Özellikle eski evlerde nostaljik bir görünüm sunan şömineler, önceleri şık görünümü ve her ortamı sııtması bakımından sıklıkla kullanılmaktaydı. Ancak günümüzde kentleşen şehirlerde ve çok katlı binalarda zahmet vermesi, hijyene zarar vermesi ve hava kirliliğine yol açması bakımından kullanımı nispeten kısıtlanmıştır. Ancak şöminenin yarattığı dekoratif görünüm ve sunduğu doğal ısınma modülü açısında vazgeçilmez olduğundan ötürü elektrikli şömine kullanımı bu noktada artış göstermiştir.

Elektrikli Şömine Kullanımı ve Dekorasyonu

Elektrikli şömine kullanımı işlevsel olarak kömür sobası, kuzine ve sobalar gibi değildir. Ancak görünüm açısından hemen hemen aynı görünümü sunan birbirinden şık elektrikli şömineler, şömine keyfiin görsel olarak zevkini yaşatmaktadır. Şöminelerde kuşkusuz odun ateşi ve gürül gürül yanan ateşin sunduğu görsel şölen tabiki nostaljik ve hakikidir. Ancak odun ateşinin isi, pas ve kül sorunu, baca temizliği gibi birçok etken kentleşen dünyada ne yazık ki kullanımı mümkün bir dekorasyon ürünü ve ısınma tipi değildir. Odun şöminelerinn dışında elektrikle çalışan yahut gazlı şömineler bulunmaktadır.

Dairelerde Elektrikli Şömine Kullanımı

d51ccb5bd695800123cee67ae1b95467-180x180 Yeni Nesil Elektrikli Şömine Kullanımı

Elektrikli şömine kullanımı salonunuzun yahut oturma odanızın bir köşesinde dekoratif bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için son derece iyi bir seçenektir. Dekorasyona ciddi katkı sağlayan ve hakiki şöminenin odun ateşi görünümündeki bu şömineler hem daha dayanıklı hem de güvenilirdir. Özellikle bazı evlerde risk arz eden şöminelerin yerini alan elektrik gücü ile çalışan yeni nesil şömineler i tercih ederek güvenilir, şık ve nostaljik bir dekorasyon elde etmeniz mümkündür. Yeni nesil son teknoloji ile ürettiğimiz şömineler ve diğer ürün gamımızı inceleyerek en doğru kararı verebilirsiniz. Farklı renk ve görünümleri ile elektrikli şömineler dekorasyonunuzda fark yaratacaktır.

Elektrikli-Şömine-Uygulamaları-180x180 Elektrikli Şömine Uygulamaları

Elektrikli Şömine Uygulamaları

Evlerin estetik görünümünü daha zengin ve güzel göstermek için birbirinden farklı aksesuarlar ve detaylar bulunmaktadır. Bu detaylar sayesinde evler olduğundan daha zengin ve hoş bir havaya bürünerek farklı bir atmosfer yaratılmaktadır. İşte evinize zenginlik, hoşluk katan bu ürünlerden biri de elektrikli şömine uygulamaları olmaktadır. Firmamız sizlere en kaliteli ve birbirinden çeşitli modeller sunarak seçim ve model kalitesini arttırmaktadır. Dışarıda soğuk bir hava varken evinizde şömine görüntüsünün olması hem harika bir görünüme neden olacak hem de ısınmanızı sağlayacaktır. Bu şömine modelleri genellikle ısınma gereksiniminden ziyade, estetik görünüm amaçlı tercih edilmektedirler.

Evinin Havasını Değiştirmek İsteyenlere Elektrikli Şömine Uygulamaları

Firma olarak elektrikli şömine uygulamaları konusunda son derece profesyonel olduğumuzdan dolayı, birbirinden farklı klasik, modern ve Retro modeller ile 3 boyutlu veya 2 boyutlu şömine uygulamalarımız mevcuttur. Ana amacın estetik açıdan şömine görünümü uyandırmak olan bu modellerin en kaliteli ve en uygun fiyatlı modellerine bizler ile kavuşabilirsiniz. Eğer sizde evinizde küçük bir bölümün değişimi ile evinizde büyük bir farklılık yaratmak istiyorsanız bu detay mutlaka elektrikli şömine tercihi olmalıdır.

Boyutlarına Göre Profesyonel Elektrikli Şömine Uygulamaları

Elektrikli şömine uygulamaları, estetik açıdan hoş ve güzel olduğu kadar aynı zamanda fonksiyoneldir. Uzaktan kumanda yöntemi ile kontrol edilebilecek bu modeller 3 veya 2 boyutlu özeliklerine göre farklılıklara sahiptir. 3 boyutlu elektrikli şöminelerde, alev görüntüsünü dilediğiniz modelde ayarlayabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz şömine görünümüne saniyeler içerisinde kavuşabilirsiniz. Isınma amaçlı olarak kullanımı yaygın olmasa da, odayı ısıtma özelliği de bulunmaktadır. Mevcut olan şöminelerin üzerine uygulaması bulunur. Ekiplerimiz yılların tecrübesine sahip olduğundan dolayı sizlere bu konuda da profesyonel hizmet sağlayacaklardır.

elektrikli-şömine-hazne-fiyatları-180x180 Elektrikli Şömine Hazne Fiyatları

Elektrikli Şömine Hazne Fiyatları

Baca kurulumu gerektirmemesi ve çok katlı yapılar ile şömine kurulumu sonradan yapılacak binalarda kullanımının uygun olması nedeniyle elektrikli şömine çeşitleri ilgi görmektedir. Daha çok dekoratif amaçla kullanılan elektrikli şöminelerde firmamız tarafından birçok çeşit sunulmaktadır. Kullanım alanına uygun olarak tasarlanan modeller için kullanılan hazneler de birbirinden farklıdır. Elektrikli şömine çeşidine uygun olarak kullanılacak haznenin özelliği ve boyutu elektrikli şömine hazne fiyatları için belirleyici durumundadır.

Elektrikli Şömine Çeşitleri ve Elektrikli Şömine Hazne Fiyatları

Elektrikli şömine hazne fiyatları için temel etkenlerden biri elektrikli şömine modelleridir. Bu kategoride yer alan ürünlerimiz arasında iki ve üç boyutlu modeller bulunmaktadır. Manuel kullanımın mümkün olduğu elektrikli şömineler için kumanda ile kontrol imkânı bulunması kullanıcılar için büyük bir kolaylıktır. Tercih edilen modele göre iki ya da üç boyutlu alev görseli sağlanmaktadır. Modellerimizin ısıtma seviyesi de değişiklik göstermektedir. Şömine iç haznesinde yer alan led aydınlatmalı odun seti ile gerçek bir şömine etkisi meydana getirilmektedir. Elektrikli şöminelerin ısıtma özelliği kapatılarak yalnızca görselliği değerlendirilebilmektedir.

Plazma Elektrikli Şömine Hazne Fiyatları

Elektrikli şömine hazne fiyatları için belirleyici unsurlardan biri de şömine boyutudur. Firmamız tarafından kullanım alanınıza uygun ölçülerde düz ya da köşe şömineler tasarlanabilmektedir. Görselliği ve duvara monte edilebilme özelliği ile plazma şömineler birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. 3D Classic 42 modelimiz alev efektinde gerçekçilik sağlaması, 5 ayrı alev hızı, efekti ve parlaklık ayarının bulunması, enerji tasarrufuna olanak veren led teknolojisi, verimli bir ısıtma sağlayan kızılötesi teknolojisi ile oldukça avantajlı bir modeldir. Bu modelde termostat ayarı 17-27 derece arasında değiştirilebilmektedir. 9 saate kadar otomatik zamanlama ayarı yapılabilen ve 220 V prizle çalıştırılabilen bu model baca bağlantısı olmadan kullanılabilmektedir.

elektrikli-şömine-180x180 Elektrikli Şömine Fiyat Listesi

Elektrikli Şömine Fiyat Listesi

Şömineler eski zamanların ve modern evlerin keyifli bir parçası olarak ev kültüründe önemli bir yere sahiptir. Birçok evde odun yakılarak kullanılan şömineler eskidikleri ve zor oldukları için artık kullanılmayan eşyalar haline de gelmiştir. Fakat yine de evlerinde şömine estetiği ve keyfi isteyen insanlar bulunduğundan dolayı firmamız, modern elektrikli şömine ürünlerini ülkemize sunmaktadır. Bu ürünlerde istediniz tasarım ve kalite için elektrikli şömine fiyat listesi konusunda web sayfamızı inceleyebilirsiniz. Çok düşük maliyetler ile çalışarak konforlu bir görünüm oluşturan bu şömineler, aynı zamanda yüksek kalite göstermektedir.

Zengin Çeşitler İçeren Elektrikli Şömine Fiyat Listesi

Elektrikli şömineler, çağımızda birçok evde kullanılan ve hem soba görevi üstlenen hem de evlerde dekorasyon sağlayan ürünlerdir. Evinizin salon veya oturma odasında kullanabileceğiniz bu ürünler için öncelikle istediğiniz tasarıma sahip olan ve renk tercihi ya da boyut tercihi yapabildiğiniz ürünleri seçmeniz gerekir. Bu seçimlerinize bağlı olarak karşılaşacağınız fiyat bilgisi için de sitemizde yer alana elektrikli şömine fiyat listesi sizin için kolaylık oluşturacaktır. Bu listede görebileceğiniz şekilde firmamız çok zengin bir ürün çeşitliliği sağlamaktadır.

Elektrikli Şömine Fiyat Listesi Uygunluğu ile Şaşırtıyor

Firmamızın sunmuş olduğu elektrikli şömine fiyat listesi çok uygun rakamlara sahip olarak birçok müşterimizden takdir kazanmıştır. Müşterilerimiz toplu kullanımlarda veya tekli kullanımlarda birçok farklı ürün arasından seçim yaparken bu fiyatlar sayesinde ve kaliteli ürünler sayesinde çok rahat bir alışveriş yapabilmektedir. Hatta birçok ürünümüz Türkiye standartlarına göre çok daha uygun fiyatlara sahip olduğu için yapı işletmeleri dahi projelerinde toplu kullanımlar amacı ile firmamızdan elektrikli şömine ürünlerini almayı tercih etmektedir. Bu alışverişlerde daha avantajlı bir fiyat ortaya çıkmaktadır.

Elektrikli Şömine Boyutları

Elektrikli Şömine Boyutları

Classic-28-Elektrikli-Şömine-180x180 Elektrikli Şömine Boyutları

Elektrikli Şömine Boyutları Yaşam alanlarında estetik bir görünüm elde edip nostaljik bir hava yakalamak isteyen kişiler başta olmak üzere pek çok kişi elektrikli şöminelere ilgi göstermektedir. Isınma ihtiyacının karşılanmasında da geliştirilen son ürünleri ile birlikte oldukça üst düzey bir performansın elde edilmesini sağlayan elektrikli şömine bakımından farklı türlerde olabilmektedir. Bu noktada elektrikli şömine kurulmak istenen yerin özelliklerini dikkate alarak buraya en uygun niteliklere sahip olacak şömineleri koyarak hizmet veriyoruz.

Farklı Türde Elektrikli Şömine Ölçüleriı

Şöminelerin boyutları belirlenen tek bir modelde farklı boyutlarla inşa edilmesinden ayrılabileceği gibi aynı zamanda müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda farklı modellerde gerçekleşebilen farklı türlerin uygulanması ile de mümkün olabilmektedir. Bu noktada firma olarak elektrikli şöminelerde 3 boyutlu, plazma, dimplex, classic flame, ruby fires, 2 boyutlu gibi pek çok farklı türde şömine ürününü sizlere sunabiliyoruz. Tüm bu farklı modeldeki ürünler elektrikli şömine boyutları ile birbirinden farklılaşan pek çok alt türü de ortaya çıkarmaktadır. Firma olarak siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sizler için en uygun modelleri seçerek bunları sizlere sunuyoruz.

Elektrikli Şömine Ölçüleri Ne Olmalı?

Pek çok kişi elektrikli şömine sistemlerinde şöminenin boyutlarının ısınma ihtiyacının karşılanmasında iyi bir sonuç elde etmek için önemli olduğunu düşünüyor. Oysa elektrikli şömine ölçüleri önemsiz bir şekilde ele alınarak şöminenin daha çok ısınmada ortaya çıkardığı etkinin dikkate alınmasıyla önem kazanması da söz konusu olabiliyor. Bu noktada firma olarak bizleri tercih eden müşterilerimizin karşısına sadece ürün satın alabilecekleri bir firma olmanın ötesinde aynı zamanda elektrikli şömineler söz konusu olduğunda rehber olarak destek alabilecekleri bir firma olarak da hizmet veriyoruz. Elektrikli şömineler hakkında daha fazla detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.