elektrikli-şömine-haznesi-180x180 Elektrikli Şömine Haznesi

Elektrikli Şömine Haznesi

elektrikli-şömine-1030x363 Elektrikli Şömine Haznesi

Geleneksel ocak anlayışımızın modernleşmiş hali olarak değerlendirilebilecek olan şömine çeşitleri çoğu zaman dekoratif, bazen de ısıtma amaçlı tercih ediliyor. Isıtma amaçlı kullanmayacak olan kişiler için elektrikli şömineler güvenli ve pratik kullanımı ile öne çıkıyor. Katı yakıtlar kullanılmadan az miktarda elektrik enerjisi kullanarak düşük sıcaklıklar elde edilmesini mümkün kılan elektrikli şömine haznesi görsel açıdan Ataşehir escort bakıldığında ise güçlü bir efekt oluşturabiliyor. Elektrikli öminelerde termostat ayarının yapılabilmesi ve şömine çalışma zamanının isteğe bağlı olarak belirlenebilmesi de güvenli ve pratik kullanımı sağlayan diğer önemli detaylar arasında yer alıyor. Şömine modeline göre düz ya da daha farklı tipte hazneler kullanılabiliyor. Ayrıca elektrikli şöminelerde iki boyutlu ve 3 boyutlu hazne seçeneği yer alıyor.

3 Boyutlu Elektrikli Şömine Haznesi

Elektrikli şömine haznesi çeşitlerimiz arasında yer alan 3 boyutlu modeller, sunmuş olduğu duman ve alev efektinin 3 boyutlu olması dolayısıyla ilgi görüyor. Led aydınlatmalı odun setinin şömineye realistik bir görüntü kazandırması da bu modellerin en hoş ayrıntılarından biri olarak öne çıkıyor. Bu modellerde uzaktan kumanda ile şöminenin çalışmasının kontrol edilebilmesi mümkün. İsteğe bağlı olarak ısıtma özelliği olmadan yalnızca görsellik için kullanılabilen çeşitlerimiz olduğu gibi düşük ısıtma yapan modellerimiz de bulunuyor.

2 Boyutlu Elektrikli Şömine Haznesi

Elektrikli şömine haznesi modellerimiz içinde 2 umraniyekombiservis.org boyutlu olanlar da tercih edilebiliyor. Bu modellerde de çalışma sisteminin kontrol edilebilmesi için manuel ya da uzaktan kumandalı kullanım arasında tercihte bulunma olanağı mevcut. İki boyutlu alev efektinin yer aldığı modellerimiz içinde yer alan odun seti üzerinde de led aydınlatma bulunuyor. Farklı ısıtma seviyeleri bulunan modeller arasında da seçim yapılabiliyor.

0 cevaplar

Cevapla

Yorum bırakmak ister misiniz ?
Yorum bırakmaktan çekinmeyin !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir