• Jc Bordelet Zelia 908 Orta Şömine
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Jc Bordelet Zelia 908 Orta Şömine
  • Jc Bordelet Zelia 908 Orta Şömine
Stok Durumu: Ön Sipariş

Jc Bordelet - 908CFFSR ZELIA 908

Jc Bordelet Zelia 908 Orta Şömine

79.502,33 TL

Orta Şömine Jc Bordelet Zelia 908CFFSR

Zelia 908 asma orta şömine, son derece zarif. Zarif tasarımı evinize modern bir dokunuş katar. Oturma odanızın ortasında bulunan bu şömine, optimum konfor ve zengin bir atmosfer sunar. Tasarımı, her zevke uyan hafifliği olan bir estetik yayıyor.

Üssü olmayan, tamamen dairesel bir ateş kutusu ısı yayan ve zarif bir tasarıma sahip olan bu şömine yerden tasarruf sağlar ve alevlerin muhteşem panoramik manzarasını sunar. Zelia şöminesi odanızın tavan yüksekliğine uyacak şekilde ayarlanabilir ve ayrıca kanallarınızın ve çatı eğiminizin yapılandırmasına da uyarlanabilir.

Bu büyüleyici orijinal şömine evinizde bir merkez haline gelecektir. Son derece modern bir tarza sahip bu üst düzey şömine aynı zamanda geniş alanları hızlı ve etkili bir şekilde ısıtmak için yüksek verim sunar. Hem enerji hem de çevre açısından yüksek kalitesini, verimliliğini ve performansını doğrulayan Flamme Verte 7 yıldızlı sertifikasını aldı. Bu metal şöminenin kapalı ateş kutusu cam seramik paneller sayesinde kullanımını güvenli hale getirir. Sade tasarımı ve serigrafi baskısı ile Zelia 908, bugüne kadar tasarlanmış en iyi asma şöminelerden biridir.

Orta Şömine Özellikleri
Ürünün Kodu 908CFFSR
Kalite Standartı EN 13240
Nominal Güç 11 Kw
Verim % 80,2
CO Oranı % 0,08
Hava Emisyonu 38 mg / Nm3
Flame Verte 7 Yıldız
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 8 kişi inceliyor.