• Jc Bordelet Zelia 908CFF Orta Şömine
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Jc Bordelet Zelia 908CFF Orta Şömine
  • Jc Bordelet Zelia 908CFF Orta Şömine
  • Jc Bordelet Zelia 908CFF Orta Şömine
Stok Durumu: Ön Sipariş

Jc Bordelet - 908CFF ZELIA 908

Jc Bordelet Zelia 908CFF Orta Şömine

73.898,66 TL

Orta Şömine Jc Bordelet Zelia 908CFF

2008 yılında oluşturulan, Zelia 908 şömine burada cam kapalı merkezi versiyonunda gösterilir. Kapalı ateş kutusu 11 kW çıkış ve% 80'den fazla verim ile harika bir performans sergiliyor. Zelia, evinize mükemmel bir sıcaklık ve konfor sunmak için tasarlanmıştır.

Tasarımı ablası Eva 992'nin nefis eğrilerini çağrıştırıyor, ancak daha hassas bir şekilde kaplanmış bir başlık ve tabanı gerekmeyen asma şömine tabanıyla. Şömine asılı havada asılıdır. İdeal olarak odanızın ortasına oturur ve her açıdan eşit şekilde ısı yayar. Bir metrenin altında bir çapa sahip daha hassas bir görünümle Zelia 908 şöminesi şaşırtıcı derecede az yer kaplar. Çoğu JC Bordelet kreasyonunda olduğu gibi, yüksekliği, baca kanalının bulunduğu yere göre evinizin kısıtlamalarına ve tavan yüksekliğine uyum sağlayabilir.

Zelia şöminesi, dans eden alevlerin 360 derecelik bir görüntüsünü sunar, böylece kükreyen bir kış yangına bakarak sadece birkaç saat geçirebilirsiniz. Tüm odaya bakan bu şömine, alanı minimum enerji tüketimi ile en iyi şekilde ısıtır ve iki menteşeli bölmesi kolay ve hızlı temizlik sağlar. Zelia 908 şöminesi evinizi sıcak ve davetkâr kılar. Hem minimalist hem de sofistike iç tasarımlarla harika görünüyor. Zelia 908 şöminenin kıvrımları ve yumuşak çizgileri, montaj kolaylığı, ısıtma çıkışı ve enerji tasarrufu, sizi her gün seçili kaliteden dolayı tebrik ediyor! Zelia 908 şöminesi evinizi sıcak ve davetkâr kılar. Hem minimalist hem de sofistike iç tasarımlarla harika görünüyor. Zelia 908 şöminenin kıvrımları ve yumuşak çizgileri, montaj kolaylığı, ısıtma çıkışı ve enerji tasarrufu, sizi her gün seçili kaliteden dolayı tebrik ediyor! Zelia 908 şöminesi evinizi sıcak ve davetkâr kılar. Hem minimalist hem de sofistike iç tasarımlarla harika görünüyor. Zelia 908 şöminenin kıvrımları ve yumuşak çizgileri, montaj kolaylığı, ısıtma çıkışı ve enerji tasarrufu, sizi her gün seçili kaliteden dolayı tebrik ediyor!

Orta Şömine Özellikleri
Ürünün Kodu 908CFF
Kalite Standartı EN 13240
Nominal Güç 11 kW
Verim % 80,2
CO Oranı % 0,08
Hava Emisyonu 38 mg / Nm3
Flame Verte 7 Yıldız
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 10 kişi inceliyor.