• Kratki Picard Şömine Soba
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Kratki Picard Şömine Soba
  • Kratki Picard Şömine Soba
  • Kratki Picard Şömine Soba
  • Kratki Picard Şömine Soba
  • Kratki Picard Şömine Soba
  • Kratki Picard Şömine Soba
Stok Durumu: Ön Sipariş
%-INF

Kratki - Picard

Kratki Picard Şömine Soba

Kratki Picard Şömine Soba

Güzel ateş görüşünü benzersiz bir şekilde artıran yuvarlak bir cepheye sahip serbest duran bir çelik sobadır. Modern ve ekolojik bir cihaz arayan insanlar için harika bir çözümdür.

MODERN TASARIM

Yuvarlak cam sayesinde ateşin gelişmiş güzelliği. Yenilikçi TERMOTEC malzemeyle kaplı fırının içi, blok ile mükemmel bir tezat oluşturuyor ve bütüne modern bir görünüm kazandırıyor. Sağlam kayar / mandal kolu, kapıyı sıkıca kapatmayı kolaylaştırır. Bu sayede cihaz, iyileşme olan evler için mükemmeldir. Ocağın altında, emme bağlantı sisteminin gizlendiği ek bir kilitlenebilir oda vardır. Oda kapısının açılması, ek bir tutamak gerektirmeyen sezgisel açık-açık sisteme dayanır.

EKOLOJİK YANMA

Cihaz , maksimum CO emisyonunu belirleyen Ecodesign gereksinimlerini ve BImSchV 2 standardını karşılar .

MAKSİMUM ENERJİ KULLANIMI

Fırındaki sıcaklığı artıran ısı biriktiren bir malzeme olan TERMOTEC yanma odasının kaplaması sayesinde daha verimli yanma ve daha uzun sıcaklık bakımı gerçekleşir. Egzoz gazı yolunu uzatan bir deflektör sayesinde yakıt partiküllerinin yanması meydana gelir. Bu işlem yanma verimini arttırır ve enerjinin daha iyi kullanılmasını garanti eder ve böylece zararlı maddelerin atmosfere emisyonunu en aza indirir. Ek olarak, egzoz çıkışına deflektöre benzer bir işlevi yerine getiren ve cihazın etkilerini daha da artıran bir diyafram takılmıştır. 100 mm dahili hava giriş konnektörü sayesinde hava, ek parçaya dışarıdan verilir. Girişin kendisi fırına arkadan veya alttan bağlanabilir. Ayarı, kapının altında bulunan ve yanlış kullanımdaki hataları hariç tutan bir regülatöre sahip bir gaz kelebeği seti ile yapılır. Tüm mekanizma çok sessiz ve sorunsuz çalışır. Üçlü yanma odası havalandırma sistemi: ızgara altında birincil hava beslemesi; ikincil hava, arka duvardaki deliklerden verilir. Ek olarak, ek parça temiz bir cam sistemi (hava perdesi) kullanır.

EN YÜKSEK DÜZEYDE GÜVENLİK

Cam PICARD, 660 ° C'ye kadar sıcaklıklara dayanabilen ısıya dayanıklı seramiklerle donatılmıştır. Sunduğumuz cam kalite ve güvenlik sertifikalıdır. Ek parçanın gövdesi ve önü, yüksek kaliteli çelik kullanımı nedeniyle yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Ayrıca tüm yapının stabilitesini sağlarlar. Cihazın mükemmel sızdırmazlığı, asil bir gaz kalkanında yapılan katı kaynaklar ile sağlanır. Çelik elemanlar modern cihazların yardımıyla lazerle kesilir ve daha sonra CNC bükme makinelerinde bükülür.

RAHAT KULLANIM

Soba, külün biriktiği çıkarılabilir ızgara ve kap sayesinde kolayca temiz tutulabilir. İçinde kullanılan temiz cam sistemi sayesinde ek parçanın camlanması temiz kalır. Bir hava perdesi camı ateş kutusundan ayırır. Bu sayede kirlenmez. PICARD, cihazın kurulumunu kolaylaştıracak şekilde hem üstten hem de arkadan bir egzoz çıkışı takma seçeneğine sahiptir (çıkışı fırının arkasına monte ederken, bir üst plaka fişinin satın alınması gerekir).

Şömine Soba Özellikleri
Soba Ürün Kodu Picard
Kalite Standartı EN 13240
Verimlilik %75
Flame Verte ....
Enerji Sınıfı A+
Co Seviyesi : % %0,19
Hava Emisyonu ......
Çift Yanma Var
Cam Temizleme Yok
Isı Çıkış Ayarı 8 -12 Kw
Isı Gücü 9 Kw
Isıtma Hacmi .....
Isıtma Yüzeyi .....
Ebat 518 x 1261 x 522 mm
Cam Ebatı 341 x 430 mm
Odun Uzunluğu 25 cm
Yükleme Önden
Baca Çıkış Yeri Üstten
Baca Çapı 150 mm
Ağırlık 137 Kg
Renk Seçenekleri Antrasit
Garanti 5 Yıl
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 7 kişi inceliyor.