Yapay Elektrikli Şömine Modelleri

2 Boyutlu Elektrikli Şömineler, dekoratif görünümleri ile mevcut şömine veya yeni yapılacak bacasız alanlarda tercih edilebilecek olan 2 Boyutlu Elektrikli Şömine modelleridir. Uzaktan kumanda kontrol sistemi ile kolay kullanım sağlar. Bağımsız biçimde ayarlanabilir alev efekti ile ısı vermeden de kullanılabilirler.

Elektrikli şömine ısı verir mi?
Elektrikli şömine haznelerinde elektrikli soba mantığında rezidans ısıtma özelliği ile 1,5 - 2 kW ısı değerlerine kadar ısı sağlanamabilmektedir. 2 Boyutlu Elektrikli Şömine modellerinin hepsinde ısıtma özelliği vardır. Sıcaklık hissi yaşatabilecek şömine keyfinden mahrum kalmak istemeyenler için iyi bir alternatif ve estetik kaynağıdır. Günümüz koşullarında yüksek katlı yapılarda baca, odun tedarik ve depolama sıkıntıları yaşanmaktadır. Bu tarz sıkıntıları göz önünde bulundurduğumuzda bizim için çok iyi bir alternatif olarak 2D elektrikli şömineleri kullanabiliriz. Mevcut, eski, bacası çekmeyen, tüten veya yakma sıkıntıları çektiğimiz aktif olmayan şöminelerimizi aktif hale getirebilmemizi sağlayan seçeneklerden biridir.

2 Boyutlu Şömineler

Bağımsız alev efekti ile ısıtma özelliğini çalıştırmadan kullanılabilen bu modelleri yazın da görsel bir dekor olarak kullanabilirsiniz. Böylece şömine keyfini 365 gün yaşayabileceğiniz modellerden biri de bu 2 boyutlu elektrikli şömineler olmaktadır.