Dimplex Elektrikli Şömine

Elektrikli şömine piyasasının dünyada önde gelen firmalarından olan Dimplex 2 boyutlu ve 3 boyutlu elektrikli şömine modelleriyle, farklı görünüm ve fonksiyonlarıyla çalışmayan ve yeniden yapılacak olan şöminelerde kullanılabilirler.

Dimplex Elektrikli Şömine, 3 boyutlu şömine modelleri ile gerçek şömine görünümüne sahiptirler. Uzaktan kumandalı buharlı alev efekti sayesinde duman ve alev görüntüsü verirler. Su kullanılarak elde edilen bu görüntü aynı zamanda nemlendirici işleve de sahiptir. Bunun yanı sıra yeni modellerinde ses efekti ile sağlanan şömine çıtırtıları, doyurucu bir şömine izleme keyfi yaşatırlar.

2 boyutlu Dimplex elektrikli şömineler aktif olamayan eski şömineleri aktif hale getirmek için ideal seçeneklerdendir. Yeni modellerde kullanılan uzaktan kumandalı 1,5 Kw ısı değerlerine ulaşabilen, kullanımı ve kurulumu kolay olan modellerdir. Ekonomik olması ve pratik kurulumu bu ürünleri, evinizin salonunda, ofisinizin dekorasyonunda veya mağazalarınızda tercih etmenize olanak sağlar. TV ünitesi olarak da dizayn edilen elektrikli modeller dekoratif olarak vazgeçilmez unsurlardan biridir. Şebeke elektriği ile çalışabildikleri için, dolayı ekstra bir malzeme gereksinimi duymazlar. Odunlu şömine kullanımına benzer odun tedarik etme veya depolama sıkıntıları yaşamadan da şömine keyfi yaşayabilirsiniz. Yüksek katlı yapılara veya bacası bulunmayan alanlara alternatif olarak sunulmuş pratik ürünlerdir. Tamamlanmış oturumdaki yapılarda da tadilat gerektirmeden kurulumları yapılabilmektedir.