Bacasız Şömine Modelleri

Gösterilen: 1 ile 4 arası, Toplam: 4 (1. Sayfa)

Bio Ethanol Şömine Modelleri

Bacasız Şömine Modelleri Günümüz de yapılan yapıların bir çoğunda baca bulunmamaktadır, Bundan dolayıdır ki şömine isteyen fakat bu sorundan dolayı şömine kullanamayan insanların tercih etmiş olduğu modellerden biride bio ethanol yakıtlı şöminelerdir.

İç kısımlarında farklı yakıt kapasiteli burnerlar uygulanarak modern veya klasik bir hava kazanılmaktadır. Bacasız şömine modelleri gerçek ateş keyfi yaşanmaktadır. Zehirleyici herhangi bir unsur bulunmayan, is, duman, vb. gibi sıkıntıları yoktur. Burnerlara 1, 5 ve 20 Lt. yakıt bidonlarından yakıt pompası yardımı ile kolayca yakıt takviyesi yapılabilmektedir. Dekoratif odun seti ile de gerçek hava bir kazanmaktadır.

Burnerlar dışında hazır modern  tasarım ürünler ve modeller ile zahmetsiz bir şekilde eviniz de yer verebileceğiniz seçenekler de bulunmaktadır. Tv Konsollarında ve Niş kullanımlarında da tercih edilirler.

Açık Alan Şömine

Bacasız Şömine Modelleri Açık Havada , Restaurantlar da , otel lobilerinde genelde tercih edilirler. Kolay kullanımı ve yapımından dolayı bütün mekanlarda kullanılabilirler.

Üretiminin ve kullanımının her geçen gün çoğaldığı Türkiye’de mimari yapılarda en çok tercih edilen ve kullanılan ürünü olmaktadır. Mekanın değerini artırabilirsiniz. İsmi Fransızcadan gelmesine karşın uluslar arası bir isim olmuş ve bugün bir çok dilde aynı anlamda kullanılmaktadır. Mekanı ısıtmanın yanında, psikolojik sıcaklığı ile de ortamı daha sıcak bir havaya sokabilirsiniz. Bugün herkesin sahip olmak istediği bir mimari ürün olmakla beraber herkesin rahatça ulaşabileceği de bir ürün olmuştur.