Invicta Şömine Soba

Gösterilen: 1 ile 45 arası, Toplam: 98 (3. Sayfa)

Invicta Döküm Odun Soba Modelleri

Invicta Şömine Soba Modelleri tamamı pik dökümden ısı verimi yüksek vitro seramik camlı çekmece küllüklü çift yanma özelliği cam temizleme sistemi ile fonksiyonel özelliklere sahiptirler. Invicta Döküm Odun Sobası, Odunlu Şömine Modeli, modern soba tasarımları ile şömine görünümlü sobalar, camlı soba modelleri, fransız döküm sobalar
Klasik ve modern tasarımları ile hemen hemen her mekan için uygulanabilir görünüme sahip ve farklı seramik boya renk ( sarı, kırmızı, fildişi krem, antrasit ) seçenekleri mevcut olan bazı modelleri de bulunmaktadır. Invicta Şömine Soba Modelleri ısı verimleri sayesinde bulundukları ortamları ısıtma kaynağı olmaları ve geniş ekran camları sayesinde ateşi seyretme keyfi de yaşatmaktadırlar. Çekmece küllükleri ile temizliğini kolayca yapabilirsiniz. Bunun yanında Invicta Döküm Şömine Soba Modellerinde kahvenizi çayınızı demleyebilir, soğuk kış akşamlarında da kestane pişirip hoş sohbetler ile keyif dolu anlar yaşayabilirsiniz. Elektrik ve doğalgaz kesintilerinde veya doğalgaz bulunmayan yerlerde alternatif ısı kaynağı olarak da kullanılabilirler. Çift yanma özellikleri ile atıl olan gazları tekrar yakarak enerji verimi sağlar ve yeşil alev normları ile doğa dostu çevrecidirler. Tavsiye edilen yakıt kuru meşe odunu ( 2 yıllık ) kalorisi yüksek kül oranı düşüktür. Göz alıcı farklı seramik renk seçenekleri ile her zevke hitap ederler. Baca çıkış çapları ile Türkiye standart ölçülerinden geniştirler.
Baca çapları Türkiye standardından geniş olmaları nedeni ile yeni baca yapımı veya redüksiyon ile bacaya bağlanmaları gerekmektedir. Tavsiye edilen boru türü paslanmaz çelik borudur. Emaye boru kullanıldığında sıkıntılar yaşanabilmektedir.