Neden Deville Odun Sobalarını Seçmelisiniz?

Evinizin yaşamının ve sıcaklığının vazgeçilmez unsurları olan odun sobaları, alevlerin görüntüsünü yüceltir. Harika bir sıcaklık hissi yayarlar ve dekorasyonunuza ve iç mekanınızın renklerine stil verirler. Deville serisi, tasarım, malzeme ve teknik özellikler açısından geniş bir seçenek sunar. Modern veya geleneksel, dökme demir veya çelik, 6 ila 12 kW gücünde, standart, bağlanabilir veya hava geçirmez, ihtiyaç ve isteklerinize uygun odun sobası modelini kaçınılmaz olarak bulacaksınız.

Deville Odun Sobaları Ekolojik midir?

Malzemesi veya tarzı ne olursa olsun, Deville odun sobaları, çevreye saygılı olurken evinizi verimli bir şekilde ısıtır. Tüm Deville modelleri, Flamme Verte ve Eco design 2022 etiketlerinin enerji ve çevresel performans gereksinimlerini karşılar.Bir yanma sonrası sistem, günlüklerin çıktısını optimize eder ve kirletici maddelerin emisyonlarını sınırlar. Daha az odun tüketerek kendinizi ekolojik bir şekilde ısıtırsınız! Ve yatırımınızda sizi desteklemek için finansal yardımdan yararlanabilirsiniz (Ma Prime Rénov, CEE, vb.)

Deville Odun Sobasından En İyi Şekilde Nasıl Yararlanılır?

Deville odun sobasından en iyi şekilde nasıl yararlanılır? Güvenliğiniz ve ısıtma cihazınızın (odun sobası veya pelet sobası) en iyi şekilde çalışması, esasen sanatın kurallarına göre yapılan bir kuruluma bağlıdır. Boyutlandırma (güç ve uygun ısıtma yüzeyi), baca çekişi, hava girişi, bağlantı bacasının çapı ve ofsetleri: birçok kritere uyulmalıdır. Odun sobanızın kurulumunu RGE sertifikalı bir Deville bayisine emanet edin. Ardından kaliteli yakıt kullanın. En iyi verimi ve dolayısıyla verimli ve ekonomik ısıtmayı elde etmek için kütükleriniz çok kuru olmalıdır. Son olarak, odun sobanızın bakımını düzenli olarak yapmayı bacayı süpürmeyi unutmayın.