Elektrikli Şömine Modelleri

Elektrikli şöminelerin kullanımı kolay ve pratiktir. Timer (zaman ayarlı kapama) ve termostat fonksiyonlarının devreye sokulabilen modelleriyle son derece emniyetli ve sorunsuz ürünlerdir.
İstenilen her ortamda şömine keyfini yaşamanıza olanak tanıyan bu şömineler, her mekana uygun geniş bir model yelpazesine sahiptir. Uzaktan kumanda ile kolay kullanım, 2 kw'a kadar ısıtma gücü ve en önemlisi de gerçeği aratmayan görsel bir alev şöleni yaratması gibi özellikleri ile en popüler modellere ev sahipliği yapmaktadır. Gerek modern, gerek klasik, gerek retro modelleri ile dekorasyon tarzınıza uygun her mekana göre elektrikli şömine alternatiflerini bulmak mümkündür. Isı ve görüntü modlarının ayrı çalıştılabilir seçenekleri ileride günümüz ekonomi şartlarına da uygunluk sağlamaktadır. Çok şık ve zarif görünüme sahip olan şömineler ile soğuk kış günlerinde hem ısınabilir, hem de karşısında çayınızı yudumlayabilirsiniz.
Yaklaşık 20 metrekarelik bir odayı 1 saate yakın sürede ancak ısıtabilen elektrikli şömineler, ısıtmadan daha çok görsel amaçla kullanılır. Asıl amacı ısınmak olan değerli müşterilerimiz için tavsiyemiz ise odunlu şömine modelleridir. Fakat odunlu şömineler için baca ve orta boyutlu bir inşaat işi gerekirken, aynı şekilde doğalgazlı şömineler için de yine baca, gaz hattı ve detaylı bir montaj gerekmektedir. Bundan dolayıdır ki Elektrikli Şömine daha hesaplı olması ile daha çok tercih edilen ürün grubundandır.

2 Boyutlu Elektrikli Şömine Modelleri

Uzaktan kumandalı bağımsız alev efektli modeller içeren ürün gruplarından biridir. Mevcut şömine veya yeniden imal edilmiş modellerde kullanılırlar.


3 Boyutlu Elektrikli Şömine Modelleri

Gerçek şömine görünümüne ve hissiyatına sahip uzaktan kumandalı, ayarlanabilir alev efekti ürünlerdir. Klasik tasarımlarda ve modern tasarımlarda uygulanabilirler.