Hakkımızda

Eskimo Şömine uzun yıllara dayalı sektör deneyimiyle hizmet vermekte ve sizlere güvenli bir ortamda sıcak ve keyif dolu saatler yaşamanın yöntemini sunmaktadır.
Faaliyetlerimizde şeffaflık ve müşteri memnuniyeti en büyük önceliklerimiz. Kalitemizden hiç ödün vermeden, çeşitli şömine hazneleri, şömine modelleri ve kategorileri üzerinde size sağladığımız uygun fiyatlarla hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Rustik Şömine, Modern Şömine, Metal Şömine, Ahşap Şömine, Klasik Şömine, Elektrikli Şömine, Orta Şömine, Köşe Şömine, Gazlı Şömine, ve daha sağladığımız birçok geniş ürün yelpazemizden seçtiğiniz ürünü, yerinizde yapılacak keşiften sonra, evin ve eşyaların konsepti göz önünde bulundurmaktayız. 3 boyutlu tasarım ve şömine resimleri ile tamamen memnuniyetinizi kazanacak şeffaf bir hizmet sunmaktayız.

Hedefimiz şöminenin sadece bir ev süsü veya biblonun ötesinde, doğalgaz ve elektrik kesintilerinden kaynaklanan ısınma problemlerinizi ortadan kaldıracak bir ısınma alternatifi olarak evinizde yerini almasını sağlamaktır.

Eskimo Şömineşeffaflık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinin ışığında, öncelikle şöminenin yapılacağı mekânda keşif yapar, kalorisi mekâna uygun şömine haznelerini seçer ve şömine dış giydirme modellerini sizin yaşam tercihleriniz doğrultusunda tamamlayarak kullanımınıza sunar.

Amacımız, şöminenin görsel güzelliğini sıcaklığıyla bütünlemektir. Bu sanatsal ateşle güvenli bir ortam oluşturup sizlere soğuk kış akşamlarında keyif dolu saatler yaşatmaktır.

Montajlarımızda en iyi/yeni şömine malzemesi ve tekniklerini uygulamakta, şömine izolasyonun yoğunluğundan, menfez kasalarınıza kadar, birinci sınıf şömine malzemesi kullanarak, garantili ve temiz bir işçilikle ve tüm testlerini tamamlayarak şöminenizi teslim etmekteyiz.