Elektrikli Şömine Aksesuarları

Şehir hayatının keşmekeşinden yorulan pek çok kişi artık evlerinde farklı dekoratif çözümlere yer vermektedir. Bu noktada evler için doğal gazlı veya elektrikle çalışan şömineler imal etmekteyiz. Standart bir apartman dairesine dahi şömineleri yerleştirdiğimizde bir anda ambiyans değişmekte çok güzel bir atmosfer oluşmaktadır. Otantik bir havanın oluşturulabilmesi içi imal etmiş olduğunuz şöminelerdeki dekoratif şıklık yapıyı bütünleştirmektedir. Elektrikli şömine aksesuarları bakımından oldukça geniş ürün portföyü bulunan kurumumuz bu noktada en modern çözümlere yer vermektedir. Böylece elektrikle çalışan şöminelerin sizler için daha dekoratif ve şık olması için katkı sunmaktayız.

Dekoratif Elektrikli Şömine Aksesuarları

Evin ısıtılması açısından kullanılabilecek olan şömine daha çok dekoratif bir görünüm oluşturmaktadır. Niş formatında duvara yerleştirilebilen şömineler olduğu gibi direkt duvarın içerisine ocak formatında monte edilen şöminelerimiz de bulunmaktadır. Elektrikle çalışan şöminelerdeki aksesuarlarda doğal görünüm ön plana çıkartılmaktadır. Odunlarla beraber natürel doku bütünleştirilirken cam olan aksesuarlarla beraber gerçek bir şömine atmosferi oluşturulabilmektedir. Elektrikli şömine aksesuarları hem dekoratif hem de dayanıklı olan unsurlardan imal edildiği için evin görünümünü büyük oranda değiştirmekte, arzulamış olduğunuz doğal doku kolaylıkla oluşturulabilmektedir.

En Ekonomik Elektrikli Şömine Aksesuarları

Kurumuz tarafından üretilmekte olan elektrikli şömine aksesuarları içerisinde odunluk ve maşa takımları ilk sırada yer almaktadır. Ferforje olan maşa takımları ile beraber güzel bir görünüm oluşturulmaktadır. Ayrıca siperlikler ve şömine maşa takımı için de yine kaliteli aynı zamanda çok şık olan çözümlere yer vermekteyiz. Böylece dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan çok güzel aksesuarlarla beraber şöminenin görünümü pekiştirilmekte evin içerisindeki atmosfer son derece sofistike bir yapıya büründürmektedir. Üstelik kurumumuz elektrikli şömine aksesuarları noktasında son derece ekonomik fiyatlar belirleyerek her bütçeye hitap etmektedir.