Elektrikli Şömine Dizayn


Çağlar boyunca evlere estetik bir görüntü katmış ve ısınmak için ihtiyaçları gidermiş olan şömine yapıları, soba ve doğalgaz kullanımı sonrasında terk edilen bir sistem olmuştur. Fakat firmamız elektrikli şömine dizayn sistemleri gibi çok önemli farklı ve estetik kullanımlar oluşturarak şömineleri tekrar evlere geri döndürmeyi başarmıştır. Hatta bu şöminelerde 2 boyutlu ve 3 boyutlu modeller uygulayarak, doğalgaz ya da elektrik kullanımı eklentileri sağlanması ile birlikte ısınma sistemlerine uyumlu şömine yapıları kurulabilmektedir. Elektrik enerjisi ile çalışabilen şömineler günümüzde evlerde çok fazla tercih edilmektedir.

Evinize Uygun Elektrikli Şömine Dizayn İşlemi

Şömineler, farklı yapıları ve boyutları ile birlikte her ev için farklı bir sistem sağlarken, evinize uygun bir şekilde tasarımın yapılması ile birlikte elektrikli şömine kullanımı sağlayabilirsiniz. Yalın olarak sadece metalik bir görünüme sahip olan elektrikli şömineler, uygun bir düzen ile birlikte mimariye uyum sağlayabilmektedir. Bu nedenle firmamız ile görüşme sağladıktan sonra elektrikli şömine dizayn işlemleri için salonunuzun genel mimarisi incelenerek, dekoratif bir kurulum yapılabilmektedir. Sistemleri ile birlikte 2 boyutlu veya üç boyutlu görüntüler sağlayan ve dünyanın en kaliteli markaları arasından seçilen şömineler, modern tasarımlarıyla salonunuza büyük bir keyif katacaktır.

Eskitme Görünümlü Elektrikli Şömine Dizayn İşlemi

Elektrikli şömineler, genellikle salonlarda genel açıyı görebilecek bir şekilde tercih edilen bölgelere yerleştirilmektedir. Modern veya klasik bir görünüm sağlayabilen elektrikli şömine dizayn işlemi yapılabilmesi için salonunuzun mobilya ve dekorasyon rengine ve uyumuna göre işlem sağlanmaktadır. Şöminenin kullanılacağı duvar kısmında farklı bir alçı ya da ahşap tasarım yapılabilir veya özel taşlarla döşeme gibi bir alan oluşturulabilir. Bu sayede şöminenizi doğal ve keyifli bir görüntüyle kullanabilirsiniz.