Elektrikli Şömine Hazne Fiyatları

Elektrikli Şömine Hazne Fiyatları

Baca kurulumu gerektirmemesi ve çok katlı yapılar ile şömine kurulumu sonradan yapılacak binalarda kullanımının uygun olması nedeniyle elektrikli şömine çeşitleri ilgi görmektedir. Daha çok dekoratif amaçla kullanılan elektrikli şöminelerde firmamız tarafından birçok çeşit sunulmaktadır. Kullanım alanına uygun olarak tasarlanan modeller için kullanılan hazneler de birbirinden farklıdır. Elektrikli şömine çeşidine uygun olarak kullanılacak haznenin özelliği ve boyutu elektrikli şömine hazne fiyatları için belirleyici durumundadır.

Elektrikli Şömine Çeşitleri ve Elektrikli Şömine Hazne Fiyatları

Elektrikli şömine hazne fiyatları için temel etkenlerden biri elektrikli şömine modelleridir. Bu kategoride yer alan ürünlerimiz arasında iki ve üç boyutlu modeller bulunmaktadır. Manuel kullanımın mümkün olduğu elektrikli şömineler için kumanda ile kontrol imkânı bulunması kullanıcılar için büyük bir kolaylıktır. Tercih edilen modele göre iki ya da üç boyutlu alev görseli sağlanmaktadır. Modellerimizin ısıtma seviyesi de değişiklik göstermektedir. Şömine iç haznesinde yer alan led aydınlatmalı odun seti ile gerçek bir şömine etkisi meydana getirilmektedir. Elektrikli şöminelerin ısıtma özelliği kapatılarak yalnızca görselliği değerlendirilebilmektedir.

Plazma Elektrikli Şömine Hazne Fiyatları

Elektrikli şömine hazne fiyatları için belirleyici unsurlardan biri de şömine boyutudur. Firmamız tarafından kullanım alanınıza uygun ölçülerde düz ya da köşe şömineler tasarlanabilmektedir. Görselliği ve duvara monte edilebilme özelliği ile plazma şömineler birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. 3D Classic 42 modelimiz alev efektinde gerçekçilik sağlaması, 5 ayrı alev hızı, efekti ve parlaklık ayarının bulunması, enerji tasarrufuna olanak veren led teknolojisi, verimli bir ısıtma sağlayan kızılötesi teknolojisi ile oldukça avantajlı bir modeldir. Bu modelde termostat ayarı 17-27 derece arasında değiştirilebilmektedir. 9 saate kadar otomatik zamanlama ayarı yapılabilen ve 220 V prizle çalıştırılabilen bu model baca bağlantısı olmadan kullanılabilmektedir.