Elektrikli Şömine Model


Soğuk kış günlerinde herkesin aklına düşen ilk hayal şömine başında sallanan bir koltuk eşliğinde kitabınızı okuyarak bir yandan sıcacık çay ya da kahveyi yudumlamak oluyor. Çoğu kişi şömine ile uğraşmanın zahmetli olduğunu düşünerek bu hayalini gerçekleştirmekten uzak duruyor. Elektrikli şömine modelleri ile hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor ve pratik bir kullanım sağlıyoruz. İstenilen ölçülerde imal edebildiğimiz ve farklı tasarımlarla zenginleştirilmeye uygun elektrikli şömineleri evinizdeki herhangi bir ortamda kullanabilirsiniz.

Elektrikli Şömine Modelleri Güvenli

Şömine çoğu kişi için kullanımı keyifli ancak yakması zahmetli olarak değerlendiriliyor. Oysa elektrikli şömine modelleri timer ve termostat fonksiyonları bulunan, yakması da kullanması da oldukça güvenli ürünlerdir. Uzaktan kumanda ile ürününüzü pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Isıtma gücü 2 kw’a kadar ulaşan elektrikli şöminelerle alev şöleni görselliğini elde etmenize karşın alevin yakıcı etkisinden korunmuş olursunuz. Elektrikli şömine modellerinin ısıtıcı etkisi klasik şöminelere kıyasla düşüktür. Yaklaşık bir saatte 20 metrekare büyüklüğünde bir oda ısıtılabilmektedir.

Dekorasyonda Elektrikli Şömine Modelleri

Elektrikli şömine modelleri dekoratif amaçlarla da yaygın olarak tercih edilen ürünlerdir. Alternatif modellerimiz arasında yapacağınız tercihler ile retro, klasik ya da modern mekânlarınızın dekorasyonuna katkı sağlayabilirsiniz. Şömine alevi görselliği arıyor ancak ısıtmayı farklı yollarla yapmayı düşünüyorsanız ısı ve görüntü modlarını ayrı çalıştırabilirsiniz. Mevcut şömineniz üzerine iki ya da üç boyutlu elektrikli şömine uygulanmasını sağlayabilir ya da şöminesi bulunmayan bir alan için ilk kez kullanmak üzere dilediğiniz ölçüde ve modelde şömine tasarlanmasını talep edebilirsiniz. Ahşap ve granit uygulamalarla elektrikli şöminenizin görselliğini daha estetik bir hale getirebilirsiniz. Ahşap elektrikli şömine modellerimiz için İstanbul içinde ikamet eden müşterilerimize ücretsiz montaj olanağı sağlanmaktadır.