Elektrikli Şömine Montajı Nasıl Yapılır ?

Son yıllarda dekoratif amaçla sıkça tercih edilen elektrikli şömineler, evlerin cazibe noktasını oluşturuyor. Eve hem şık hem de sıcak bir hava katan şöminelerin her tarza uygun modelleri de mevcut. Siz de evinize bir elektrik şömine döşemek istiyorsanız aradığınız tarz bir şömineyi bizim ürünlerimizin içinden mutlaka bulabilirsiniz. Peki, şömineyi aldıktan sonra ne olacak? Elektrikli şömine montajı nasıl yapılır? Siz de bu cevapları uzun yıllar içinde kazandığımız tecrübeye dayanan bu soruları soruyorsanız bu yazı işinizi kolaylaştıracak.

Keşiften Sonra Elektrikli Şömine Montajı Nasıl Yapılır?

Elektrikli şömine montajı nasıl yapılır sorusundan önce halletmeniz gereken bazı noktalar var. Maalesef şömine alındığında istenen her yere döşenemiyor. Bunun için önceden ekibimizin evinize gelip keşif yapması gerekiyor. Herhangi bir ücret talep etmediğimiz bu keşiflerde, şömineniz için görsel ve teknik olarak en doğru yeri tespit etmeye çalışıyoruz. Ayrıca sorun çıkarabilecek kablolar ya da devreler varsa da bunların ayarlamasını yapıyoruz. Bu sayede bazıları az da olsa sıcaklık veren elektrikli şömineleriniz adresinize geldiğinde kurulumu çok daha kolay oluyor.

Evlerde Elektrikli Şömine Montajı Nasıl Yapılır?

Siz de bir elektrikli şömine almak istiyor ancak elektrikli şömine montajı nasıl yapılır diye kendinize soruyorsanız doğru yerdesiniz! Elektrikli şöminenizi döşemeden önce mutlaka uzmanlara keşif yaptırmalısınız. Şömineyi kendiniz döşeyecek donanıma sahip olsanız dahi bu keşifler sizin güvenliğiniz için çok önemli. Neyse ki firmamız hem keşif hem de döşeme konusunda sizleri yalnız bırakmıyor. Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz bu uygulamalarda sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Siz yalnızca şöminenizi seçin, keşif ve döşeme işini bize bırakın! Her tarza uygun şöminelerimiz için siz de ürünlerimizi görüntüleyebilirsiniz.