Elektrikli Şömine Tasarımları


Şömineler, herkesi evinde olmasını istediği, hayallerin en zirve kısımlarında yer alan nadide ev gereçlerinden veya aksesuarlarından biridir. Aksesuar veya ihtiyaç olarak kullanımları şöminelerin modellerinde farklılıklar yaratmıştır. Elektrikli şömine modelleri genellikle evinde estetik güzellik, zenginlik uyandırmak isteyen kişilere hitap eder ve bu isteği maksimum düzeyde de gerçekleştirir. Günümüzde oldukça popüler ve en fazla tercih edilen elektrikli şömine tasarımları genellikle ortama verdiği şıklık, zenginlik, hoşluk ve romantik hava nedeni ile tercih edilir.

Popüler Elektrikli Şömine Tasarımları

Elektrikli şömine tasarımları firmamız olarak sizlere çok fazla modelde sunulurlar. Klasik, modern, Retro modelleri ile kullanımı kolay ve pratik ürünlerdir. Uzaktan kumanda ile kullanılabildiği için ortamların vazgeçilmez ısı sistemlerinden biride olmuştur. 2 boyutlu ve 3 boyutlu olarak yapı bakımından birbirlerinden farklılık göstermektedirler. Elektrikli şömine modellerine bakıldığında genellikle ısınma amacından çok görsel anlamda bütünlük yaratmak için kullanıldıkları göz önüne çıkar. Yaklaşık olarak 20m2lik bir odayı bir saate yakın bir mesafede ısıtmaktadır. Fakat önemli olan nokta dışarıda kar yağarken, evde bir şömine görüntüsünün olması dahi insanın içini ısıtmaktadır. Bu nedenle soğuk kış günlerinde hem evinizi hem de içinizi ısıtmak istiyorsanız modellerimize bir göz atmanızı öneririz.

Boyutlarına Göre Elektrikli Şömine Tasarımları

Evlere şıklık katan elektrikli şömine tasarımları 2 boyutlu ve 3 boyutlu modellere ayrılırlar. 2 boyutlu modellerde bağımsız alev efekti ile uzaktan kumanda sistemi bulunmaktadır. Evinizde bulunan mevcut şömineniz üzerine kurulabilir veya imal etmiş olduğumuz modeller de kullanılabilmektedir. 3 boyutlu olan modeller ise daha fazla gerçek şömine görünümüne ve alev efektine sahip olan modeller olmuştur ve kumanda ile alev efektleri ayarlanabilmektedir. Modern veya klasik tasarımlar halinde kullanılabilir.