• Invicta Astana Şömine Soba
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Invicta Astana Şömine Soba
Stok Durumu: Ön Sipariş
%25

Invicta - 9014-84

Invicta Astana Şömine Soba

48.110,83TL
36.092,12TL
%25

Invicta Astana Döküm Odun Sobası

Invicta Astana Soba

Invicta Astana Şömine Soba Modeli Modern Şömine Soba Modeli Tamamı Pik Döküm Vitro Seramik Cam Çekmece Küllüklü Çift Yanmalı Şömine Soba

Neden bu ürün?

Ayarlanabilir sekonder hava İkincil hava, camı duman ve kurum birikmesine karşı korur. Uçucu malzemelerin yanmasını sağlar. Ayarlanabilir sekonder hava akımı, cihazın çalışmasının çok yüksek çekme koşullarına uyarlanmasını mümkün kılar.

%100 Pik Döküm

Dayanıklı ve % 100 geri dönüştürülebilir malzeme olan dökme demir, mükemmel termal iletkenliğe ve yüksek atalete sahip olduğu için ısıtma için ideal bir malzemedir.

8 saat uzatılmış yanma

Cihazın yakıt ikmali olmadan ve harici müdahale olmadan 8 saat boyunca yavaş yanma halinde çalışabilmesi. Bu sürenin sonunda bir köz havuzu bulunur. Cihazı yeniden başlatmak için yakıt doldurmanız yeterli.

Menşei Fransa Garantisi

Menşei Fransa Garanti etiketi, bir ürünün üretiminin Fransız menşeini belgeleyen tek sertifikadır. Bu etiketleme, özellikle bir denetimden sonra, bağımsız bir kuruluş tarafından onaylanır. (Bureau Veritas No. 7208672). OFG ürünleri Fransa'da Invicta Group üretim tesislerinde üretilmektedir.

Yanma sonrası sistem

Yanma odasına önceden ısıtılmış hava enjeksiyonu. Arkadan ilave hava girişi, yüksek sıcaklıklarda hidrokarbonların imha edilmesine yardımcı olur. Yanma işlemi tamamlandı ve kirlilik azaldı.

Temiz cam

Temiz cam sistemi camın tıkanmasını yavaşlatır. Camın üstündeki bir hava girişi koruyucu bir örtü oluşturur. Önceden ısıtılmış hava cam boyunca itilir. Gazların ve uçucu maddelerin yanmasını tetikler, böylece camı duman ve kurum birikmesine karşı korur.

Şömine Soba Özellikleri
Soba Ürün Kodu 9014-84
Kalite Standartı EN 13240
Verimlilik %78
Flame Verte 7 Yıldız
Enerji Sınıfı A
Co Seviyesi : % % 0.12
Hava Emisyonu 23 mg / Nm³
Çift Yanma Var
Cam Temizleme Var
Isı Çıkış Ayarı 4 ile 9 Kw
Isı Gücü 6 Kw
Isıtma Hacmi 80 ila 180 m³
Isıtma Yüzeyi 30 - 70 m²
Ebat 647 x 644 x 468 mm
Cam Ebatı 397 x 208 mm
Odun Uzunluğu 50 cm
Yükleme Önden
Baca Çıkış Yeri Üstten ve arkasından
Baca Çapı 150 mm
Ağırlık 108 Kg
Renk Seçenekleri Antrasit
Garanti 5 Yıl
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 6 kişi inceliyor.