• Invicta Sedan L  Şömine Soba Krem
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Invicta Sedan L  Şömine Soba Krem

Invicta Sedan L Krem Odun Sobası

Sedan L Krem Soba

Invicta Sedan L Şömine Soba Krem Modeli Seramik Çift Kapaklı Klasik Şömine Soba Modeli Tamamı Pik Döküm Vitro Seramik Cam Çekmece Küllüklü Şömine Soba Geniş ekran alev görüntüsü ve derinliği üst kullanım alanı ile pişirme ve ısıtma olanağı sağlar. 65 ila 145 m2 alan ısıtma kapasitesine sahiptir.

Neden bu ürün?

Ayarlanabilir sekonder hava İkincil hava, camı duman ve kurum birikmesine karşı korur. Uçucu malzemelerin yanmasını sağlar. Ayarlanabilir sekonder hava akımı, cihazın çalışmasının çok yüksek çekme koşullarına uyarlanmasını mümkün kılar.

8 saat uzatılmış yanma

Cihazın yakıt ikmali olmadan ve harici müdahale olmadan 8 saat boyunca yavaş yanma halinde çalışabilmesi. Bu sürenin sonunda bir köz havuzu bulunur. Cihazı yeniden başlatmak için yakıt doldurmanız yeterli.

Yandan yükleme

Köz veya kül düşürme riski olmadan ateşi odunla daha kolay beslemek için yan kapıdan yükleme yapma

Menşei Fransa Garantisi

Menşei Fransa Garanti etiketi, bir ürünün üretiminin Fransız menşeini belgeleyen tek sertifikadır. Bu etiketleme, özellikle bir denetimden sonra, bağımsız bir kuruluş tarafından onaylanır. (Bureau Veritas No. 7208672). OFG ürünleri Fransa'da Invicta Group üretim tesislerinde üretilmektedir.

Yanma sonrası sistem

Yanma odasına önceden ısıtılmış hava enjeksiyonu. Arkadan ilave hava girişi, yüksek sıcaklıklarda hidrokarbonların imha edilmesine yardımcı olur. Yanma işlemi tamamlandı ve kirlilik azaldı.

Temiz cam

Temiz cam sistemi camın tıkanmasını yavaşlatır. Camın üstündeki bir hava girişi koruyucu bir örtü oluşturur. Önceden ısıtılmış hava cam boyunca itilir. Gazların ve uçucu maddelerin yanmasını tetikler, böylece camı duman ve kurum birikmesine karşı korur.

Şömine Soba Özellikleri
Soba Ürün Kodu 9172-46
Üretim Yeri Fransa
Kalite Standartı EN 13240
Verimlilik % 75
Flame Verte 7 Yıldız
Enerji Sınıfı A
Co Seviyesi : % %0,11
Hava Emisyonu 40 mg / Nm3
Çift Yanma Var
Cam Temizleme Var
Isı Çıkış Ayarı 8 ila 18 kw
Isı Gücü 12 Kw
Isıtma Hacmi 160 ila 360 m³
Isıtma Yüzeyi 65 ila 145 m²
Ebat 766 x 770 x 523 mm
Cam Ebatı 464 x 382 mm
Odun Uzunluğu 60 Cm
Yükleme Önden ve Sağ Tarafından
Baca Çıkış Yeri Üstten ve Arkasından
Baca Çapı 180 Cm
Ağırlık 165 Kg
Renk Seçenekleri Krem
Garanti 5 Yıl
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 7 kişi inceliyor.