• INVICTA Tipi Şömine Soba
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • INVICTA Tipi Şömine Soba
  • INVICTA Tipi Şömine Soba
  • INVICTA Tipi Şömine Soba
  • INVICTA Tipi Şömine Soba
Stok Durumu: Ön Sipariş
%25

Invicta - 6153-44

INVICTA Tipi Şömine Soba

106.117,35TL
79.588,01TL
%25

Invicta Tipi Döküm Odun Sobası

Invicta Tipi Döküm Soba

Invicta Tipi Şömine Soba Modeli - İthal Fransız Modern Tasarım 3 Ayaklı Şömine Soba Modeli Tamamı Pik Döküm Vitro Seramik Cam Çekmece Küllüklü Çift Yanmalı Şömine Soba Modeli

Neden bu ürün?

Ayarlanabilir sekonder hava İkincil hava, camı duman ve kurum birikmesine karşı korur. Uçucu malzemelerin yanmasını sağlar. Ayarlanabilir sekonder hava akımı, cihazın çalışmasının çok yüksek çekme koşullarına uyarlanmasını mümkün kılar.

8 saat uzatılmış yanma

Cihazın yakıt ikmali olmadan ve harici müdahale olmadan 8 saat boyunca yavaş yanma halinde çalışabilmesi. Bu sürenin sonunda bir köz havuzu bulunur. Cihazı yeniden başlatmak için yakıt doldurmanız yeterli.

Açık kapılarla da çalışır

Geleneksel ocakta ateşin tadını çıkarma imkanı. Cihaz, kapılar açıkken çalışırken dumanların geri çekilmesini önlemek için tasarlanmıştır. Ancak ilk önce kurulum koşullarına uyulmalıdır.

Vermikülit şömine çerçevesi

Yanma odasının çıkarılabilir vermikülit parçalarla kaplanması (deflektör, ocak, yanlar ve taban). Vermikülitin termal özellikleri, yanma kalitesini ve cihazın performansını iyileştirir.

Menşei Fransa Garantisi

Menşei Fransa Garanti etiketi, bir ürünün üretiminin Fransız menşeini belgeleyen tek sertifikadır. Bu etiketleme, özellikle bir denetimden sonra, bağımsız bir kuruluş tarafından onaylanır. (Bureau Veritas No. 7208672). OFG ürünleri Fransa'da Invicta Group üretim tesislerinde üretilmektedir.

Yanma sonrası sistem

Yanma odasına önceden ısıtılmış hava enjeksiyonu. Arkadan ilave hava girişi, yüksek sıcaklıklarda hidrokarbonların imha edilmesine yardımcı olur. Yanma işlemi tamamlandı ve kirlilik azaldı.

Temiz cam

Temiz cam sistemi camın tıkanmasını yavaşlatır. Camın üstündeki bir hava girişi koruyucu bir örtü oluşturur. Önceden ısıtılmış hava cam boyunca itilir. Gazların ve uçucu maddelerin yanmasını tetikler, böylece camı duman ve kurum birikmesine karşı korur.

Invicta Tipi Şömine Soba Yanış Videosu

Invicta Tipi Şömine Soba Uygulama Görselleri

Şömine Soba Özellikleri
Soba Ürün Kodu 6153-44
Kalite Standartı EN 13240
Verimlilik % 78
Flame Verte 7 Yıldız
Enerji Sınıfı A
Co Seviyesi : % %0,05
Hava Emisyonu 32 mg / Nm³
Çift Yanma Var
Cam Temizleme Var
Isı Çıkış Ayarı 6,5 ila 15 Kw Arası
Isı Gücü 10 Kw
Isıtma Hacmi 135 ila 300 m³
Isıtma Yüzeyi 55 ila 120 m²
Ebat 754 x 1585 x 754 mm
Cam Ebatı ...
Odun Uzunluğu 40 Cm
Yükleme Önden
Baca Çıkış Yeri Üstten
Baca Çapı 200 mm
Ağırlık 143 Kg
Renk Seçenekleri Antrasit
Garanti 5 Yıl
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 5 kişi inceliyor.