• Kratki Koza AB S G Doğalgazlı Şömine Soba
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Kratki Koza AB S G Doğalgazlı Şömine Soba
  • Kratki Koza AB S G Doğalgazlı Şömine Soba
  • Kratki Koza AB S G Doğalgazlı Şömine Soba
  • Kratki Koza AB S G Doğalgazlı Şömine Soba
Stok Durumu: 2 Ay
%15

Kratki - Koza AB S G

Kratki Koza AB S G Doğalgazlı Şömine Soba

27.731,36 TL
23.571,66 TL
%15

MODERN TASARIM

Kratki Koza AB, yüksek termal verimlilik ve cihaz çalışmasının rahatlığını sağlayan modern bir hat ve yenilikçi teknik çözümler ile öne çıkıyor. Cihazın iki penceresi vardır. Dış - dekoratif motifli cam sistemi - kapının tüm yüzeyini kaplar, modern ve çok zarif bir görünüm verir. Özel olarak tasarlanmış bir seramik brülör, gerçek bir odun sobası gibi gerçekçi bir ateş görüşü sağlar. Buna ek olarak, alev yüksekliğini kendiniz ayarlayabilirsiniz.

EN YÜKSEK DÜZEYDE GÜVENLİK

Isıtıcı, kontrolsüz yakıt sızıntısına karşı koruma sağlayan bir uzaktan kumanda kullanılarak tamamen güvenli ve gelişmiş bir otomatik gaz kontrol sistemi ile donatılmıştır. Hermetik olarak kapalı yanma odası, en yüksek derecede güvenlik sağlar. Baca açıklığı ile ilgili herhangi bir sorun varsa, soba otomatik olarak kapatılır. Bu, tam kontrol altında alev oyununun keyfini çıkarmanızı sağlar. Ek olarak, fırının mükemmel sızdırmazlığı, asil bir gaz kalkanında yapılan katı kaynaklar ile garanti edilir. Cihaz çelikten imal edilmiştir. Çelik elemanlar modern ekipman kullanılarak lazerle kesilir ve daha sonra CNC bükme makinelerinde bükülür. Fırının kendi güç kaynağı sistemi vardır, bu da elektrik tesisatına bağlı olmadığı anlamına gelir. Bu sayede, bir elektrik kesintisi durumunda bile, düzgün çalışacağından emin olabiliriz. Kontrol paneli dört adet 1.5V pil ile çalışır. Cihazda kullanılan otomasyon, çocuklar tarafından izinsiz açılmaya karşı korumayı garanti eder. Ayrıca etkinleştirilmesini veya devre dışı bırakılmasını belirli bir zamanda, belirli bir günde programlamanızı sağlar. Ek olarak, gaz için Koza AB, bir alevin üflenmesi durumunda brülöre giden gaz beslemesini kapatan bir termokulp sensörü ile donatılmıştır. Keçi, kullanım güvenliğini, sağlığın ve çevrenin korunmasını garanti eden AT tip inceleme sertifikasına sahiptir.

RAHAT KULLANIM

Cihazın tam kontrolü ve ayarlaması, dahili termostatlı bir uzaktan kumanda kullanılarak yapılır. Kurulum geleneksel bir baca gerektirmez - konsantrik kanal sistemi, keçinin baca olmayan odalara monte edilmesini sağlar, tek yapmanız gereken boruyu bina duvarının veya çatısının dışına yönlendirmektir. Cihaz, yedi gün önceden bile olsa günlük sıcaklığı geçici olarak programlama yeteneğine sahiptir. Bu, sadece istenen sıcaklığı değil, aynı zamanda keçiyi açma ve kapatma zamanını da ayarlayabileceğimiz anlamına gelir. Düşük ağırlık ve kolay kurulum, egzoz kanalına erişime bağlı olarak konumun serbestçe değiştirilmesini sağlar. Egzoz çıkışı üst plakada bulunur. Binada kullanılan cam, 660 ° C'ye kadar sıcaklıklara dayanabilen geleneksel şömine eklerinde de kullanılan özel bir ısıya dayanıklı seramiktir.

Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 2 kişi inceliyor.