Elektrikli Şömine Fiyatları

Gösterilen: 1 ile 45 arası, Toplam: 53 (2. Sayfa)

Elektrikli Şömine Fiyatları ve Modelleri

Elektrikli şömine fiyatları kullanımı kolay ve pratiktir. Timer ve termostat fonksiyonlarının devreye sokulabilen modelleriyle son derece emniyetli ve sorunsuz ürünlerdir.
İstenilen her ortamda şömine keyfini yaşamanıza olanak tanıyan bu şömineler, her mekana uygun geniş model seçeneği, uzaktan kumanda ile kolay kullanım, 2 kw'a kadar ısıtma gücü ve en önemli özelliği gerçeği aratmayan görsel bir alev şöleni yaratmasıdır. Elektrikli şömine fiyatları Isıtmadan daha çok görsel amaçla kullanılır. Gerek modern, gerek klasik, gerek retro modelleri ile dekorasyon tarzınıza uygun her mekana göre elektrikli şömine alternatiflerini bulmak mümkündür. Yaklaşık 20 metrekarelik bir odayı 1 saate yakın bir sürede ancak ısıtabilmektedirler. Isı ve görüntü modlarının ayrı çalışılabilir seçenekleri ileride günümüz ekonomi şartlarına da uygunluk sağlayacaktır. Çok şık ve zarif görünüme sahip olan şömineler, ile soğuk kış günlerinde hem ısınabilir hem de karşısında çayınızı yudumlayabilirsiniz.

3d Şömine

Son olarak, ısınma amaçlı kullanacaklar için tavsiyemiz odunlu şöminedir. Fakat odunlu şömineler için baca ve orta boyutlu bir inşaat işi gerekirken, aynı şekilde doğalgazlı şömineler içinde yine baca, gaz hattı ve detaylı bir montaj gerekmektedir. Bundan dolayıdır ki Elektrikli Şömine Fiyatları daha uygun olmaktadır.

2 Boyutlu Elektrikli Şömineler

Şömine keyfini 365 gün yaşayabileceğiniz modellerden biri elektrikli şöminedir. Bağımsız alev efekti ile ısıtma özelliğini çalıştırmadan kullanma fonksiyonu mevcuttur.
Plazma Elektrikli Şömineler
Elektrikli Plazma Şömine duvara asmalı veya gömme olarak kullanılmaktadır.