Şömine Fiyatları

Gösterilen: 1 ile 45 arası, Toplam: 53 (2. Sayfa)

Şömine Fiyatları Ne Kadar

Şömine Fiyatları genellikle kullanılacak model , uygulanacak olan hazne ve yerin durumuna göre farklılıklar göstermektedir. Isıtma sistemleri içinde önemli bir yeri olan bu ısıtıcılar, kuzine modelleri ile geleneksel modellerinin yanı sıra modern tasarımları ve tüm çeşitleriyle sizleri bekliyor. Şömineler, kuzineler ve görsel alev efektli elektrikli ısıtıcılar, evinizin tasarımına ve ruhuna en uygun modellerle beğenilerinize sunuluyor.Şömine modellerini odunlu şömine, doğalgazlı şömine, elektrikli şömine ve bio ethanol şömineler olarak sayabiliriz. Şöminelerinizi ister evlerinizin salonlarına isterseniz mutfaklarınıza, oturma odalarına veya kış bahçelerinize yaptırabilirsiniz. Şömine Modelleri genellikle kullanacağınız mekanın özelliğine göre yapılmaktadır. Genel olarak kategorilere ayırdığımız modeller aşağıdadır. Şömine fiyatları üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Elektrikli şömineler, günümüzde gittikçe yaygınlaşan birçok modeliyle farklılık sunan, portatif olma özelliğiyle şömineye farklı bir bakış açısı getiren şöminelerdir. Çıkış noktası 'her eve bir şömine sunmak' olan bu koleksiyon; kül, is, duman ve baca ihtiyacını ortadan kardıran özelliğiyle ön plana çıkıyor. Bu şöminelerimizin kullanımı hakkında bilgi biraz verelim.

Elektrikli şöminelerin kullanımı kolay ve pratiktir. Timer ve termostat fonksiyonlarının devreye sokulabilen modelleriyle son derece emniyetli ve sorunsuz ürünlerdir. İstenilen her ortamda şömine keyfini yaşamanıza olanak tanıyan bu şömineler, her mekana uygun geniş model seçeneği, uzaktan kumanda ile kolay kullanım, 2 kw'a kadar ısıtma gücü ve en önemli özelliği gerçeği aratmayan görsel bir alev şöleni yaratmasıdır. Isıtmadan daha çok görsel amaçla kullanılır. Gerek modern, gerek klasik, gerek retro modelleri ile dekorasyon tarzınıza uygun her mekana göre elektrikli şömine alternatiflerini bulmak mümkündür. Yaklaşık 20 metrekarelik bir odayı 1 saate yakın bir sürede ancak ısıtabilmektedirler. Isı ve görüntü modlarının ayrı ayrı çalışılabilir seçenekleri ileride günümüz ekonomi şartlarına da uygunluk sağlayacaktır. Çok şık ve zarif görünüme sahip olan şömineler ile soğuk kış günlerinde hem ısınabilir hem de karşısında çayınızı yudumlayabilirsiniz.Son olarak, ısınma amaçlı kullanacaklar için tavsiyemiz odunlu şöminedir. Fakat odunlu şömineler için baca ve orta boyutlu bir inşaat işi gerekirken, aynı şekilde doğalgazlı şömineler içinde yine baca, gaz hattı ve detaylı bir montaj gerekmektedir. Şömine Fiyatları bulundukları ortamlara, kullanılacak iç hazne, dış giydirme modeli, ısı odası sistemi ve baca sistemine bağlı olarak değişmektedir.