• Invicta Foyer 700 Optimisé Klapeli Döküm Hazne
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Invicta Foyer 700 Optimisé Klapeli Döküm Hazne
Stok Durumu: Ön Sipariş

Invicta - 6771-75

Invicta Foyer 700 Optimisé Klapeli Döküm Hazne

Invicta Foyer 700 Optimisé Klapeli Döküm Hazne

Klapeli Şömine haznesi, komple pik dökümden imal edilmiş vitro seramik camlı, çekmece küllüklü, çift yanmalı şömine haznesi

Neden bu ürün?

Ekonomik Şömine Haznesi

Kısıtlı bütçeler için ideal fiyat olarak diğer hazneler göre ekonomik - piyasadaki ithal hazneler içerisinde en ekonomik ürünlerdendir.

Aralıklı ve uzun süreli yanma 3 saat

Cihaz aralıklı veya uzun süreli yanma modunda dönüşümlü olarak çalışabilir. Aralıklı mod ahşabın sık beslenmesini gerektirir. Özellikle verimli ve çevreye saygılı. Genişletilmiş yanma modu, düşük hızda, müdahalesiz 3 saat çalışma süresi sağlar.

Menşei Fransa Garantisi

Menşei Fransa Garantie etiketi, bir ürünün üretiminin Fransız menşeini gösteren tek sertifikadır. Bu etiketleme, özellikle bir denetimden sonra, bağımsız bir kuruluş tarafından onaylanır. (Bureau Veritas N ° 7208672). Fransa'da Invicta Group üretim tesislerinde OFG ürünleri üretilmektedir.

Yanma sonrası sistem

Yanma odasına önceden ısıtılmış hava enjeksiyonu. Arkadan ilave hava girişi, yağı yüksek sıcaklıklarda tahrip eder. Yanma işlemi tamamlandı ve kirlilik azaldı.

Temiz cam

Temiz cam sistemi camın tıkanmasını yavaşlatmayı mümkün kılar. Camın üstündeki hava girişi koruyucu bir örtü oluşturur. Önceden ısıtılmış hava cam boyunca itilir. Gazların ve uçucu maddelerin yanmasını tetikler, böylece camı dumana ve kurum birikintisine karşı korur.

Klape kapağı

Klape valfi, cihazın yanış ayarını ayarlamayı mümkün kılar. Kontrolü, cihazın kapısının üzerinde bulunur. Cihaz kapağını açmadan önce kapağı açarak duman geri akışını önlersiniz.

Odunlu Hazne Özellikleri
Ürün Kodu 6771-75
Menşei Fransa
Kalite Standartı EN 13229
Üretim Belgesi CE
Verimlilik %77
Flame Verte 7 Yıldız
Co Seviyesi : % %0,10
Çift Yanma Var
Cam Temizleme Var
Isı Çıkış Ayarı 4,5 - 10,5 Kw
Isı Gücü 7 Kw
Isıtma Hacmi 100 - 210 m³
Isıtma Yüzeyi 40 - 85 m²
Ebatlar 690 x 460 x 304 mm
Cam Ebatı .....
Azami Odun Uzunluğu 53 cm
Yükleme Önden
Baca Çıkış Yeri Üstten
Baca Boru Ağzı 150 mm
Ağırlık 60 Kg
Garanti 5 Yıl
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 9 kişi inceliyor.