• Invicta Standart Klapeli Hazne
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Invicta Standart Klapeli Hazne
Stok Durumu: 30 Gün

Invicta - 9777-75

Invicta Standart Klapeli Hazne

Invicta Standart Klapeli Şömine Haznesi

Invicta Standart Klapeli Hazne, Şömine Haznesi komple pik dökümden imal edilmiş vitro seramik camlı, çekmece küllüklü, çift yanmalı şömine haznesi

Neden Bu Ürün ?

Aralıklı ve uzun süreli yanma 3 saat

Cihaz, dönüşümlü olarak aralıklı veya uzun süreli yanma modunda çalışabilir. Aralıklı mod, sık ağaç beslemesi gerektirir. Özellikle verimli ve çevre dostudur. Düşük hızda uzun süreli yanma modu, müdahale gerektirmeden 3 saatlik bir çalışma süresinin elde edilmesini sağlar.

Fransız Menşei Garantili

Origine France Garantie etiketi, bir ürünün üretiminin Fransız menşeli olduğunu doğrulayan tek sertifikadır. Bu etiketleme, özellikle bir denetimin sonunda bağımsız bir kuruluş tarafından doğrulanır. (Büro Veritas N ° 7208672). OFG ürünleri Fransa'da Invicta Group üretim tesislerinde üretilmektedir.

Temiz cam

Temiz cam sistemi camın kirlenmesini yavaşlatır. Pencerenin üst kısmındaki hava girişi koruyucu bir örtü oluşturur. Önceden ısıtılmış hava cam boyunca itilir. Gazların ve uçucuların yanmasını tetikler, böylece camı duman ve kurum birikintilerine karşı korur.

Baca Klapesi

Klape, cihazın çekişini ayarlamanıza olanak tanır. Kontrolü cihazın kapısının üzerinde yer almaktadır. Cihazın kapısını açmadan önce klape kapağını açarak duman geri akışlarını önlersiniz.

Çift Yanma

Önceden ısıtılmış havanın yanma odasına enjeksiyonu. Arkadan gelen ek hava beslemesi, hidrokarbonların yüksek sıcaklıklarda yok edilmesini mümkün kılar. Yanma tamamlanır ve kirlilik azalır.

Odunlu Hazne Özellikleri
Ürün Kodu 9777-75
Menşei Fransa
Kalite Standartı EN13229
Verimlilik %75
Flame Verte 7 Yıldız
Co Seviyesi : % 0,12
Çift Yanma Var
Cam Temizleme Yok
Isı Çıkış Ayarı 6,5 - 15 Kw
Isı Gücü 10 Kw
Isıtma Hacmi 135 - 300 m3
Isıtma Yüzeyi 55 - 120 m2
Ebatlar 692 x 520 x 480 mm
Cam Ebatı … x … mm
Azami Odun Uzunluğu 57 cm
Yükleme Önden
Baca Çıkış Yeri Üstten
Baca Boru Ağzı 200 mm / Çap
Ağırlık 125 Kg
Garanti 5 Yıl
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 2 kişi inceliyor.