• İnvicta 70’lik Döküm Hazne
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • İnvicta 70’lik Döküm Hazne
Stok Durumu: 30 Gün

Invicta - 9270-75

İnvicta 70’lik Döküm Hazne

Invicta 70'lik Döküm Hazne

Neden bu ürün?

Aralıklı ve uzun süreli 3 saat yanma

Cihaz, dönüşümlü olarak aralıklı veya uzun süreli yanma modunda çalışabilir. Aralıklı mod, sık ağaç beslemesi gerektirir. Özellikle verimli ve çevre dostudur. Düşük hızda uzun süreli yanma modu, müdahale gerektirmeden 3 saatlik bir çalışma süresinin elde edilmesini sağlar.

Fransız Menşei Garantili

Origine France Garantie etiketi, bir ürünün üretiminin Fransız menşeli olduğunu doğrulayan tek sertifikadır. Bu etiketleme, özellikle bir denetimin sonunda bağımsız bir kuruluş tarafından doğrulanır. (Büro Veritas N ° 7208672). OFG ürünleri Fransa'da Invicta Group üretim tesislerinde üretilmektedir.

Çift yanma sistemi

Yanma odasına önceden ısıtılmış hava enjeksiyonu. Arkadan ek hava girişi, yüksek sıcaklıktaki hidrokarbonları yok eder. Yanma tamamlandı ve kirlilik azaldı.

Temiz cam

Temiz cam sistemi camın kirlenmesini yavaşlatır. Camın üst kısmındaki hava girişi koruyucu bir örtü oluşturur. Önceden ısıtılmış hava cam boyunca itilir. Gazların ve uçucuların yanmasını tetikler, böylece camı duman ve kurum birikintilerine karşı korur.

Klape kolu

Klape kolu, cihazın çekişini ayarlar. Kulp cihaz kapısının üzerinde bulunur. Cihaz kapağını açmadan önce klape kapağını açarak geri tepmeyi önlemiş olursunuz.

Odunlu Hazne Özellikleri
Ürün Kodu 9270-75
Menşei Fransa
Kalite Standartı EN13229
Isı Gücü 12 Kw
Ebatlar 692 x 523 x 468 mm
Cam Ebatı … x … mm
Azami Odun Uzunluğu 55 cm
Baca Boru Ağzı 200 mm / Çap
Ağırlık 133 Kg
Garanti 5 Yıl
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 8 kişi inceliyor.