• Kratki Leo 100 LP 3 Tarafı Cam U Tipi Doğalgazlı Şömine
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Kratki Leo 100 LP 3 Tarafı Cam U Tipi Doğalgazlı Şömine
  • Kratki Leo 100 LP 3 Tarafı Cam U Tipi Doğalgazlı Şömine
Stok Durumu: Ön Sipariş

Kratki - Leo 100 LP

Kratki Leo 100 LP 3 Tarafı Cam U Tipi Doğalgazlı Şömine

MAKSİMUM ENERJİ KULLANIMI

Yatay ve gerçekçi ateş görüşüne sahip yenilikçi, zarif bir gaz girişi. Yüksek kalite, konfor ve kullanım kolaylığı. Görünmez cephe çerçevesi ve minimum görünür çelik elemanlar sayesinde kesintisiz ateş görüşü. Özel olarak tasarlanmış bir brülör, gerçek bir odun yanan şöminede olduğu gibi gerçekçi bir ateş görüşü sağlar. İlave alev yüksekliği ayarı.

EN YÜKSEK DÜZEYDE GÜVENLİK

Cihaz, kullanım güvenliği, sağlık ve çevre korumasını garanti eden bir CE sertifikasına sahiptir. Hermetik olarak kapalı yanma odası, en yüksek derecede güvenlik sağlar; hava / baca gazı kanalında veya gaz beslemesinde herhangi bir sorun varsa şömine otomatik olarak kapatılır.

RAHAT KULLANIM

Termostatik kontrol: dahili termostatlı, dokunmaya duyarlı bir radyo uzaktan kumanda kullanılarak tam kontrol. Yakıt seçimi - doğal gaz veya LPG ile yanmaya uyarlanmış kapalı bir yanma odası. Kurulum geleneksel bir baca gerektirmez - eşmerkezli kanal sistemi baca olmayan odalara kuruluma izin verir, tek yapmanız gereken kanalı bina duvarının veya çatısının dışına yönlendirmektir. Zaman kontrolü: Günlük sıcaklığı yedi gün önceden programlama imkanı. Cihaz harici bir güç kaynağı gerektirmez (kendi güç kaynağı sistemine sahiptir). Kontrol paneli dört adet 1.5V pil ile çalışır. (isteğe bağlı olarak ikinci bir G 60-ZBE güç kaynağı modülünün satın alınması).

Set şunları içerir:

- doğal gazın yanması için uyarlanmış gaz kartuşu

- dokunmatik kontrollü yanma işleminin uzaktan kumanda

- ocak kaplamak için seramik odun

Doğalgazlı Şömine Özellikleri
Ürün Kodu Leo 100 LP
Isıtma Gücü 10 Kw
Yakıt Tipi Doğalgaz
Baca Boru Ağzı 100/150 mm / Çap
Baca Tipi Hermetik Baca Çıkışı
Ebatlar 1155 x 903 x 451 mm
Cam Ebatı 1042 x 355 x 272 mm
Uzaktan Kumanda Var
Garanti 2 Yıl
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 5 kişi inceliyor.