• Kratki Leo 200 L Sol Açık Doğalgazlı Şömine
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Kratki Leo 200 L Sol Açık Doğalgazlı Şömine
  • Kratki Leo 200 L Sol Açık Doğalgazlı Şömine
Stok Durumu: Ön Sipariş

Kratki - Leo 200 L

Kratki Leo 200 L Sol Açık Doğalgazlı Şömine

MAKSİMUM ENERJİ KULLANIMI

Yatay ve gerçekçi ateş görüşüne sahip yenilikçi, zarif bir gaz girişi. Yüksek kalite, konfor ve kullanım kolaylığı. Görünmez cephe çerçevesi ve minimum görünür çelik elemanlar sayesinde kesintisiz ateş görüşü. Özel olarak tasarlanmış bir brülör, gerçek bir odun yanan şöminede olduğu gibi gerçekçi bir ateş görüşü sağlar. İlave alev yüksekliği ayarı.

EN YÜKSEK DÜZEYDE GÜVENLİK

Cihaz, kullanım güvenliği, sağlık ve çevre korumasını garanti eden bir CE sertifikasına sahiptir. Hermetik olarak kapalı yanma odası, en yüksek derecede güvenlik sağlar; hava / baca gazı kanalında veya gaz beslemesinde herhangi bir sorun varsa şömine otomatik olarak kapatılır.

RAHAT KULLANIM

Termostatik kontrol: dahili termostatlı, dokunmaya duyarlı bir radyo uzaktan kumanda kullanılarak tam kontrol. Yakıt seçimi - doğal gaz veya LPG ile yanmaya uyarlanmış kapalı bir yanma odası. Kurulum geleneksel bir baca gerektirmez - eşmerkezli kanal sistemi baca olmayan odalara kuruluma izin verir, tek yapmanız gereken kanalı bina duvarının veya çatısının dışına yönlendirmektir. Zaman kontrolü: Günlük sıcaklığı yedi gün önceden programlama imkanı. Cihaz harici bir güç kaynağı gerektirmez (kendi güç kaynağı sistemine sahiptir). Kontrol paneli dört adet 1.5V pil ile çalışır. (isteğe bağlı olarak ikinci bir G 60-ZBE güç kaynağı modülünün satın alınması).

Set şunları içerir:

- doğal gazın yanması için uyarlanmış gaz kartuşu

- dokunmatik kontrollü yanma işleminin uzaktan kumanda

- ocak kaplamak için seramik odun

Doğalgazlı Şömine Özellikleri
Ürün Kodu Leo 200 L
Isıtma Gücü 17 Kw
Yakıt Tipi Doğalgaz
Baca Boru Ağzı 130/200 mm / Çap
Baca Tipi Hermetik Baca Çıkışı
Ebatlar 2037 x 897 x 481 mm
Cam Ebatı 1948 x 351 x 284 mm
Uzaktan Kumanda Var
Garanti 2 Yıl
Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 7 kişi inceliyor.